CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
Wednesday, April 15, 2020
Szanowni Państwo, w związku z ogłoszonym stanem epidemii oraz niemożnością kontynuowana zajęć w ramach Młodzieżowej Politechniki Opolskiej informujemy, że projekt ten zostaje zawieszony do odwołania. W chwili obecnej sądzimy że kontynuacja zajęć będzie możliwa dopiero po wakacjach. Dołożymy wszelkich starań aby realizacja tego projektu przebiegła w najbardziej dogodny dla Państwa sposób. Pozostałe spotkania zostaną przeprowadzone w najbliższych możliwych terminach.
Tuesday, March 10, 2020
W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego najbliższe zajęcia 21. marca zostają odwołane! Informację o nowym terminie ukaże się na stronie.
Tuesday, February 25, 2020
Informujemy, że nastąpiła zmiana godziny spotkania: Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki (grupa III) - początek zajęć godz. 9:00.
Thursday, January 09, 2020
Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań MPO.
Friday, November 22, 2019
Informujemy, że obowiązywać wyłącznie będzie rekrutacja elektroniczna. Zgłoszenia przyjmowane będą na adres: mpo@po.edu.pl od 25 listopada do 31 grudnia 2019 r.
Thursday, August 22, 2019
To nowy projekt realizowany przez Politechnikę Opolską. Po sukcesie jedenastu edycji Dziecięcej Politechniki Opolskiej, w odpowiedzi na zgłaszane sugestie, między innymi absolwentów DPO, postanowiliśmy zorganizować zajęcia dla nieco starszej młodzieży!
WIEDZA

WIEDZA

Przekazanie wiedzy w najbardziej atrakcyjny i dostosowany do grupy wiekowej sposób.
NAUKA

NAUKA

Możliwość poznania sposobów działania, efektów badań naukowych oraz korzyści płynących z badań naukowych oraz możliwości ich szerokiego wykorzystania w życiu.
ZABAWA

ZABAWA

Poszerzenie, uatrakcyjnianie posiadanej wiedzy technicznej, ekonomicznej i humanistycznej przy pomocy atrakcyjnych form przekazu.