CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
Tuesday, March 10, 2020
W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego najbliższe zajęcia 21. marca zostają odwołane! Informację o nowym terminie ukaże się na stronie.
Tuesday, February 25, 2020
Informujemy, że nastąpiła zmiana godziny spotkania: Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki (grupa III) - początek zajęć godz. 9:00.
Thursday, January 09, 2020
Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań MPO.
Friday, November 22, 2019
Informujemy, że obowiązywać wyłącznie będzie rekrutacja elektroniczna. Zgłoszenia przyjmowane będą na adres: mpo@po.edu.pl od 25 listopada do 31 grudnia 2019 r.
Thursday, August 22, 2019
To nowy projekt realizowany przez Politechnikę Opolską. Po sukcesie jedenastu edycji Dziecięcej Politechniki Opolskiej, w odpowiedzi na zgłaszane sugestie, między innymi absolwentów DPO, postanowiliśmy zorganizować zajęcia dla nieco starszej młodzieży!
Thursday, August 22, 2019
Młodzieżowa Politechnika Opolska to nowy projekt realizowany przez Politechnikę Opolską. Po sukcesie jedenastu edycji Dziecięcej Politechniki Opolskiej, w odpowiedzi na zgłaszane sugestie, między innymi absolwentów DPO, postanowiliśmy zorganizować zajęcia dla nieco starszej młodzieży.
WIEDZA

WIEDZA

Przekazanie wiedzy w najbardziej atrakcyjny i dostosowany do grupy wiekowej sposób.
NAUKA

NAUKA

Możliwość poznania sposobów działania, efektów badań naukowych oraz korzyści płynących z badań naukowych oraz możliwości ich szerokiego wykorzystania w życiu.
ZABAWA

ZABAWA

Poszerzenie, uatrakcyjnianie posiadanej wiedzy technicznej, ekonomicznej i humanistycznej przy pomocy atrakcyjnych form przekazu.