CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
Friday, December 06, 2019
W związku z przedłużoną rekrutacją spotkanie organizacyjne zaplanowane na dzień 7 grudnia br. nie odbędzie się. O nowym terminie spotkania będziemy informować. Przepraszamy.
Friday, November 22, 2019
Informujemy, że obowiązywać wyłącznie będzie rekrutacja elektroniczna. Zgłoszenia przyjmowane będą na adres: mpo@po.edu.pl od 25 listopada do 31 grudnia 2019 r.
Thursday, August 22, 2019
To nowy projekt realizowany przez Politechnikę Opolską. Po sukcesie jedenastu edycji Dziecięcej Politechniki Opolskiej, w odpowiedzi na zgłaszane sugestie, między innymi absolwentów DPO, postanowiliśmy zorganizować zajęcia dla nieco starszej młodzieży!
Thursday, August 22, 2019
Młodzieżowa Politechnika Opolska to nowy projekt realizowany przez Politechnikę Opolską. Po sukcesie jedenastu edycji Dziecięcej Politechniki Opolskiej, w odpowiedzi na zgłaszane sugestie, między innymi absolwentów DPO, postanowiliśmy zorganizować zajęcia dla nieco starszej młodzieży.
WIEDZA

WIEDZA

Przekazanie wiedzy w najbardziej atrakcyjny i dostosowany do grupy wiekowej sposób.
NAUKA

NAUKA

Możliwość poznania sposobów działania, efektów badań naukowych oraz korzyści płynących z badań naukowych oraz możliwości ich szerokiego wykorzystania w życiu.
ZABAWA

ZABAWA

Poszerzenie, uatrakcyjnianie posiadanej wiedzy technicznej, ekonomicznej i humanistycznej przy pomocy atrakcyjnych form przekazu.